Vítejte na webových stránkách překladatelské agentury AC PŘEKLADY

Nabízíme Vám kvalitní, spolehlivé a levné překladatelské služby - překlady a korektury textů již od roku 2005. Kromě obecných překladů jsou naší specializací odborné překlady právních, ekonomických a technických textů, manuálů, příruček, návodů k obsluze, překlady bezpečnostních listů, překlad ISO dokumentace atd.

Proč právě s námi?

  • protože jsme levní, jelikož nemáme žádné zaměstnance a nejsme plátci DPH

  • protože jsme rychlí - komunikujeme přímo s překladateli

  • protože naše služby jsou kvalitní, neboť spolupracujeme výlučně s profesionály

  • protože si rádi vyhradíme dostatek času abychom se mohli plně a individuálně věnovat vaší zakázce

Více o našich službách:

Kvalitní a levné překlady /od 170 Kč/NS/ provádíme v běžných evropských jazycích - slovenština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, polština, italština, bulharština, maďarština, chorvatština, ukrajinština a ruština.

Nejčastějšími dokumenty, u kterých provádíme jazykové korektury, jsou seminární, bakalářské a diplomové práce, výroční zprávy, výukové texty, reklamní materiály a prezentace, webové stránky, tiskové zprávy, firemní dopisy apod.

Náš tým je tvořen zkušenými odborníky ve svých oborech, pro které je výsledná kvalita překladu či korektury otázkou jejich profesní cti. Mnozí z našich externích překladatelů pracují současně i pro některé z největších překladatelských agentur v ČR.

Naše překladatelská agentura přijímá jen takové zakázky, které jsme schopni odevzdat v plném rozsahu k požadovanému datu vyhotovení. Překlady a korektury vypracováváme v co možná nejvyšší odborné, jazykové i formální kvalitě. Zachováváme formátování 1:1 s originálem.

Klademe maximální důraz na individuální potřeby našich zákazníků a na zcela transparentní ceny. Expresní příplatky účtujeme jen ve zcela urgentních případech a zásadně jen po vzájemné dohodě s klientem.

Veškeré skutečnosti, které jsou obsaženy v překladech či korekturách, považujeme za přísně důvěrné. Svěřené informace nikdy nezneužijeme ve svůj prospěch ani je nepostoupíme třetím osobám. Nabízíme Vám možnost uzavření smlouvy o ochraně svěřených skutečností, které se mohou v překladech či korekturách nacházet.

Stálým zákazníkům naší překladatelské agentury poskytujeme objemové slevy.

Nejsme plátci DPH.